poniedziałek, 6 czerwca 2016

Czytelnia - NOTATNIK WAKACYJNY

Autorki Bananów z cukru pudru przygotowały dla dzieci (tych małych i tych dużych) kolejną kolorową, ciekawą propozycję. Drugi Bananowy Zeszyt czeka na zapełnienie wspomnieniami!


Pamiętnik z wakacji w pigułce to najkrótszy opis Notatnika, jaki przychodzi mi do głowy. Aleksandra Karkowska i Barbara Caillot-Dubus proponują kolorową zabawę na całe lato.

W środku

Niewielkich rozmiarów zeszyt zawiera w sobie wiele pomysłów na zapisywanie i tworzenie wspomnień. Jest zarówno miejsce na plany przed wyjazdem, listy ubrań, ramki na zdjęcia i rysunki, jak i strony do zapełnienia ciekawymi wydarzeniami z wypoczynku. Są strony przyrodnicze, są gry na pogodę i niepogodę...

Kolory lata

Notatnik jest lekki i poręczny. Ma format małego zeszytu i piękną, pomarańczową okładkę. Wewnątrz znajdziecie delikatne wzory, radosne kolory i lato.

Notatnik wakacyjny to propozycja na zachowanie skrawków lata w pamięci. Nie każdy ma zdolności, i zapał do tworzenia własnych pamiętników, szczególnie, gdy ma się zaledwie kilka lat i głowę pękającą od pomysłów...


Pomysł autorek Notatnika wakacyjnego z pewnością umili nie jeden wypoczynek i zachowa na lata nie jedno wspomnienie.

Na funpage'u W Mojej Klasie szukajcie już niebawem konkursu, w którym będą do rozdania wakacyjne nagrody, a wśród nich właśnie Notatnik Wakacyjny!

0 komentarze:

Prześlij komentarz